Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS GeForce™ GT 710 GT710-SL-2GD5, PCI Express 2.0, DDR5 2GB

Нема залиха
3.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 924669
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS GT710-SL-2GD5 • Graphics Engine: NVIDIA GeForce GT 710 • Bus Standard: PCI Express 2.0 • Video Memory: DDR5 2GB • Engine Clock: 954 MHz • CUDA Core: 192 • Memory Interface: 64-bit • DVI Max Resolution: 2560x1600 • Interface: D-Sub x 1 • DVI x 1 • HDMI x 1 • HDCP Support • GT710-SL-2GD5
Спецификации
Категорија Графички картички
Is Gaming N/A
Memory Type GDDR5
GPU Brand nVidia® GeForce™
RAM Capacity 2 GB
Brand ASUS
Part Number NULL
GPU Model GT 710
GPU Slot PCI-E 2.0
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS GeForce™ GT 710 GT710-SL-2GD5, PCI Express 2.0, DDR5 2GB
Повеќе продукти од ASUS