Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS GT501 TUF Gaming, ATX Mid Tower

Има на залиха
10.271 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 933112
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Case GT501 TUF Gaming • ATX Mid Tower • supports up to EATX with metal front panel • tempered-glass side panel • Pre-installed Fans: Front: 3x 120mm AURA RGB (1200RPM) • Rear: 1 x 140 PWM • radiator space reserved • and USB 3.1 Gen 1 • Maximum GPU Length: 420mm • Maximum CPU Cooler Height: 180mm • Maximum PSU Length: 240 mm • 90DC0012-B49000
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies N/A
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS GT501 TUF Gaming, ATX Mid Tower
Повеќе продукти од ASUS