Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS H110M-D 1 x Serial (Com) port, 1 x Parallel port on Back I/O ports, Intel® for 6th Gen Core™/ Pentium®

Нема залиха
3.350 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 913534
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS H110M-D 1 x Serial (Com) port • 1 x Parallel port on Back I/O ports • Intel® for 6th Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® Processors • Chipset: Intel® H110 • Memory: 2 x DIMM • Max. 32GB • DDR4 • Expansion Slots: 1 x PCIe 3.0/2.0 x1 • 2 x PCIe 2.0 x1 • 1 x Gigabit LAN Controller • Back I/O Ports: 1 x PS/2 • 1 x D-Sub • 1 x HDMI • 1 x LAN • 2 x USB 3.0 • 2 x USB 2.0 • 1 x COM port • 1 x Parallel port • 3 x Audio jack(s) • Internal I/O Ports: 1 x S/PDIF out header • 1 x Clear CMOS jumper • Accessories: Users Guide • I/O Shield • 2 x SATA 6Gb/s cable(s)
Спецификации
Категорија Матични плочи
Memory Type DDR4
Chipset Intel®
Is Gaming N/A
Chipset Series Intel® H110
Part Number NULL
Socket Intel® 1151
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS H110M-D 1 x Serial (Com) port, 1 x Parallel port on Back I/O ports, Intel® for 6th Gen Core™/ Pentium®