Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Internal Blu-ray, Black Color, BW-16D1HT/BLK/G/AS/P2G

Нема залиха
4.099 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 897796
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Internal Blu-ray • Black Color • BD-R Write Speed: 16X • DVD+R Write Speed: 16X • CD-R Write Speed: 48x • P/N: BW-16D1HT/BLK/G/AS/P2G
Спецификации
Категорија Оптички уреди
Optical Disk Type Blu-Ray
Disk Interface S-ATA
Brand ASUS
Disk type Internal
Part Number BW-16D1HT/BLK/G/AS/P2G
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Internal Blu-ray, Black Color, BW-16D1HT/BLK/G/AS/P2G
Повеќе продукти од ASUS