Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Orion Pro Gaming headset, 7.1 virtual surround

Нема залиха
6.614 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 905099
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Orion Pro Gaming headset • 7.1 virtual surround • headphone amplifier • and FPS EQ one-click gaming sound enhancement modes • Full size 100mm over-ear cushions with perfect snug fit for prolonged gaming sessions • Headphones Impedance: 32 Ohm • Maximum Input: 50 mW • Frequency Response: 20 - 20000 Hz • Sensitivity: 100 dB • Noise Cancellation: Maximum > 30 dB • Microphone: Frequency Response: 50 - 16000 Hz • Cable Length: 2.5 meter • Weight: 268 gr • Accessories: Cable organizer • User guide • USB audio processor
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand ASUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Orion Pro Gaming headset, 7.1 virtual surround