Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS PCI Express WiFi Adapter PCE-N15, Network Standard: IEEE 802.11 b/g/n, Interface: PCI Express, 2 x R SMA Antenna, Operating Frequency: 2.4GHz, Security: Wireless setting, Site survey, WPS Wizard, Package Content: Low Profile Bracket, Support CD,

Има на залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 905510
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

PCI Wireless ASUS PCI Express WiFi Adapter PCE-N15, Network Standard: IEEE 802.11 b/g/n, Interface: PCI Express, 2 x R SMA Antenna, Operating Frequency: 2.4GHz, Security: Wireless setting, Site survey, WPS Wizard, Package Content: Low Profile Bracket, Support CD,
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS PCI Express WiFi Adapter PCE-N15, Network Standard: IEEE 802.11 b/g/n, Interface: PCI Express, 2 x R SMA Antenna, Operating Frequency: 2.4GHz, Security: Wireless setting, Site survey, WPS Wizard, Package Content: Low Profile Bracket, Support CD,
Повеќе продукти од ASUS