Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS PRIME B365M-A, Intel® Socket 1151 9th / 8th Gen Intel® Core™

Нема залиха
4.800 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 935234
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS EX-B365M-V GAMING • Intel® Socket 1151 9th / 8th Gen Intel® Core™ • Pentium® Gold and Celeron® Processors • Chipset: Intel B365 • Memory: 2 x DIMM • Max. 32GB • DDR4 2666/2400/2133 MHz Non-ECC • Un-buffered Memory • Integrated Graphics Processor- Intel HD Graphics support Multi-VGA output support : HDMI/D-Sub ports • 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 mode) • 2 x PCIe 3.0/2.0 x1 • 6 x USB 3.1 Gen 1 port(s) (4 at back panel • blue • Type-A • 2 at mid-board) • 4 x USB 2.0 port(s) (2 at back panel • black • 4 at mid-board) • 1 x PS/2 keyboard (purple) • 1 x PS/2 mouse (green) • 1 x HDMI • 1 x LAN (RJ45) port(s) • 4 x USB 3.1 Gen 1 • 2 x USB 2.0 • 3 x Audio jack(s) • mATX Form Factor 22.6 cm x 17.8 cm
Спецификации
Категорија Матични плочи
Memory Type DDR4
Chipset Intel®
Is Gaming Yes
Chipset Series Intel® B365
Part Number NULL
Socket Intel® 1151
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS PRIME B365M-A, Intel® Socket 1151 9th / 8th Gen Intel® Core™
Повеќе продукти од ASUS