Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS PRIME H410M-D, LGA1200, micro-ATX motherboard with M.2 support, DDR4 2933MHz, HDMI, D-Sub, USB 3.2 Gen 1 ports, SATA 6 Gbps, COM p

Има на залиха
5.299 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 943479
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS PRIME H410M-D, LGA1200, micro-ATX motherboard with M.2 support, DDR4 2933MHz, HDMI, D-Sub, USB 3.2 Gen 1 ports, SATA 6 Gbps, COM p
Спецификации
Категорија Матични плочи
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS PRIME H410M-D, LGA1200, micro-ATX motherboard with M.2 support, DDR4 2933MHz, HDMI, D-Sub, USB 3.2 Gen 1 ports, SATA 6 Gbps, COM p
Повеќе продукти од ASUS