Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS PRIME X570-P, AMD AM4 ATX motherboard with PCIe 4.0, 12 DrMOS, DDR4 4400MHz

Има на залиха
10.271 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 934776
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS PRIME X570-P • AMD AM4 ATX motherboard with PCIe 4.0 • 12 DrMOS power stages • DDR4 4400MHz • dual M.2 • HDMI • SATA 6Gb/s • USB 3.2 Gen 2 and Aura Sync RGB header • 90MB11N0-M0EAY0
Спецификации
Категорија Матични плочи
Memory Type DDR4
Chipset AMD®
Is Gaming N/A
Chipset Series AMD® X570
Part Number NULL
Socket AMD® АМ4
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS PRIME X570-P, AMD AM4 ATX motherboard with PCIe 4.0, 12 DrMOS, DDR4 4400MHz