Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Balteus Qi wireless charging RGB hard gaming mouse pad

Нема залиха
6.411 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 09-08-2022
КОД: 937065
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Balteus Qi wireless charging RGB hard gaming mouse pad with optimized tracking surface • 15-zone individually customizable Aura Sync lighting • and USB passthrough • 90MP0120-B0UA00
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight RGB
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Balteus Qi wireless charging RGB hard gaming mouse pad