Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Gladius II Origin, Ergonomic wired optical gaming mouse

Нема залиха
4.299 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 937064
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Gladius II Origin Ergonomic wired optical gaming mouse optimized for FPS featuring Aura Sync Precision movement and aiming delivered by a battle-tested PixArt PMW3360 Optical Sensor (12000 DPI Optical 50G Acceleration and 250 IPS) 90MP00U1-B0UA00
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight Multi-color
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Gladius II Origin, Ergonomic wired optical gaming mouse
Повеќе продукти од ASUS