Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Gladius II Wireless ergonomic RGB optical gaming mouse

Нема залиха
3.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 937063
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Gladius II Wireless ergonomic RGB optical gaming mouse with dual wireless connectivity (2.4GHz/Bluetooth) advanced 16000 dpi sensor ROG-exclusive switch socket design and Aura Sync lighting 90MP00Z0-B0UA00
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface Wireless RF
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Gladius II Wireless ergonomic RGB optical gaming mouse
Повеќе продукти од ASUS