Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG GM50 Mouse Pad, Black, 380 x 280 x 3.5

Нема залиха
1.460 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 902648
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG GM50 Mouse Pad • Color: Black • Wrist Band • Dimensions: 380 x 280 x 3.5 (mm) • Weight: 160 gr • deal dimensions • including a 3.5mm thickness tailored for gaming comfort • P/N: 90XB01L0-BMP000
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG GM50 Mouse Pad, Black, 380 x 280 x 3.5
Повеќе продукти од ASUS