Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Asus ROG HERCULX XH01 Graphics Card Holder

Има на залиха
2.053 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 27-02-2024
КОД: 1004534
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Asus ROG HERCULX XH01 Graphics Card Holder
Спецификации
Категорија Графички картички
Brand ASUS
Part Number 4711081206415
Повеќе продукти од ASUS