Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG MAXIMUS XII Formula, LGA1200, INTEL Z490 ATX Motherboard for 10th gen Intel Processor with 16 power sages, EK CrossChill III,

Нема залиха
31.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 943481
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG MAXIMUS XII Formula, LGA1200, INTEL Z490 ATX Motherboard for 10th gen Intel Processor with 16 power sages, EK CrossChill III,
Спецификации
Категорија Матични плочи
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG MAXIMUS XII Formula, LGA1200, INTEL Z490 ATX Motherboard for 10th gen Intel Processor with 16 power sages, EK CrossChill III,