Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Sica Gaming Mouse, Buttons x3

Нема залиха
2.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 914118
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Sica Gaming Mouse • Buttons x3 • DPI: 5000 • Interface: USB 2.0 • Designed with input from pro gamers for guaranteed performance and aesthetics • P301-1A ROG
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Sica Gaming Mouse, Buttons x3