Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Strix Fusion 300 7.1 GAMING headset

Нема залиха
7.327 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 928694
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Strix Fusion 300 7.1 GAMING headset, delivers immersive gaming audio and is compatible with PC, PS4, Xbox One and mobile devices, with Retractable Noise-filtering Microphone fully adjustable and auto-mutes when its flipped up, Braided cable (USB cable: 2M; 3.5mm cable:1.5M), PN: 90YH00Z1-B8UA00
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand ASUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Strix Fusion 300 7.1 GAMING headset