Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Strix Fusion 500 7.1 GAMING headset

Нема залиха
9.759 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 934138
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Strix Fusion 500 7.1 GAMING headset • delivers immersive gaming audio and is compatible with PC • PS4 • Xbox One and mobile devices • with Retractable Noise-filtering Microphone fully adjustable and auto-mutes when its flipped up • Braided cable (USB cable: 2M; 3.5mm cable:1.5M) • PN: 90YH00Z2-B8UA00
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand ASUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Strix Fusion 500 7.1 GAMING headset