Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG STRIX GO 2.4, Gaming/Wireless/Noise canceling Head-Band

Нема залиха
16.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 942746
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG STRIX GO 2.4 Gaming/Wireless/Noise canceling Head-Band Radio Frequence 2 4 GHz Sensitivity 54 dB(a) Battery Lithium-Ion polymer rechargeable Included Accessories Carrying case Charging cable Detachable microphone Quick start guide3.5mm cable 90YH01X1-B3UA00
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand ASUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG STRIX GO 2.4, Gaming/Wireless/Noise canceling Head-Band
Повеќе продукти од ASUS