Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Strix Slice Mouse Pad gaming 350 X 250

Нема залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 936513
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Strix Slice Mouse Pad ultrathin hard smooth surface nonslip base high durability and portability Perfect for optical and laser mice 350 X 250 X 0.6 mm 90MP01M0-BPUA00
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Strix Slice Mouse Pad gaming 350 X 250