Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG STRIX X570-F Gaming, AMD X570 ATX gaming

Нема залиха
17.299 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 934778
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG STRIX X570-F Gaming • AMD X570 ATX gaming motherboard with PCIe 4.0 • Intel Gigabit Ethernet • 14 power stages • dual M.2 with heatsinks • SATA 6Gb/s • USB 3.2 Gen 2 and Aura Sync RGB lighting • 90MB1160-M0EAY0
Спецификации
Категорија Матични плочи
Memory Type DDR4
Chipset AMD®
Is Gaming Yes
Chipset Series AMD® X570
Part Number NULL
Socket AMD® АМ4
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG STRIX X570-F Gaming, AMD X570 ATX gaming