Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG THETA 7.1, USB-C gaming headset

Нема залиха
22.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 942745
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG THETA 7.1 USB-C gaming headset with 7.1 surround sound AI noise-cancelling microphone ROG home-theater-grade 7.1 DAC ESS quad-drivers for PC PS4 Nintendo Switch and smart devices 90YH01W7-B2UA00
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand ASUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG THETA 7.1, USB-C gaming headset