Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS RP-AC51, AC750 Dual-Band Wi-Fi Repeater, RJ45 for 10/100Mbps BaseT for LAN x 1, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802

Нема залиха
2.899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 937076
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS RP-AC51, AC750 Dual-Band Wi-Fi Repeater, RJ45 for 10/100Mbps BaseT for LAN x 1, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS RP-AC51, AC750 Dual-Band Wi-Fi Repeater, RJ45 for 10/100Mbps BaseT for LAN x 1, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802