Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS RP-N12, RP-N12, N300 Repeater Range Extender Access Point Media Bridge

Има на залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 937077
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS RP-N12 RP-N12 N300 Repeater Range Extender Access Point Media Bridge RJ45 for 10/100 BaseT for LAN x 1 IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n 802.11n : up to 300 Mbps Fixed 2 dBi antenna x 2 64-bit WEP 128-bit WEP WPA2-PSK WPA-PSK WPS support 90IG01X0-BO2100
Спецификации
Категорија Пристапни точки
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS RP-N12, RP-N12, N300 Repeater Range Extender Access Point Media Bridge
Повеќе продукти од ASUS