Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS RT-AC57U, AC1200 Dual Band WiFi Router with four external antennas and Parental Controls, smooth 4K video streaming from Youtube a

Нема залиха
3.599 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 937079
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS RT-AC57U, AC1200 Dual Band WiFi Router with four external antennas and Parental Controls, smooth 4K video streaming from Youtube a
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS RT-AC57U, AC1200 Dual Band WiFi Router with four external antennas and Parental Controls, smooth 4K video streaming from Youtube a
Повеќе продукти од ASUS