Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Strix Claw Dark Edition right-handed ergonomic optical gaming mouse

Нема залиха
2.599 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 920940
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Strix Claw Dark Edition right-handed ergonomic optical gaming mouse with 5000 DPI and DPI control for all grip styles and FPS gami
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Strix Claw Dark Edition right-handed ergonomic optical gaming mouse
Повеќе продукти од ASUS