Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Strix Claw Gaming Mouse

Нема залиха
2.799 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 881596
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

5000 DPI high-precision, gaming-tuned optical sensor True 1:1 tracking and angle-snap-free capability Instant DPI switches with four DPI stages and additional DPI clutch Three independently programmable buttons Right-handed ergonomics Japanese-made Omron D2F-01F switches Angled braided-fiber cable Software and plug-and-play hardware modes
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Strix Claw Gaming Mouse
Повеќе продукти од ASUS