Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Strix Glide CONTROL Gaming Mouse pad 400x300mm

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 881597
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Strix Glide CONTROL Gaming Mouse pad A gaming mouse pad designed with premium heavy-weave fabric for smooth control and absolute precision Premium heavy-weave fabric:Accurate controlled movement Works with all sensor types and sensitivity: Pixel-precise tracking Fray-resistant design:Embroidered edge for better feel, comfort and durability
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Strix Glide CONTROL Gaming Mouse pad 400x300mm
Повеќе продукти од ASUS