Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS TUF B360M-E GAMING, Intel LGA 1151 mATX gaming

Има на залиха
5.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 934777
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS TUF B360M-E GAMING • Intel LGA 1151 mATX gaming motherboard with Aura Sync RGB LED lighting • DDR4 2666MHz support • 32Gbps M.2 • Intel Optane memory ready • and native USB 3.1 Gen 2. • 90MB0WK0-M0EAY0
Спецификации
Категорија Матични плочи
Memory Type DDR4
Chipset Intel®
Is Gaming Yes
Chipset Series Intel® B360
Part Number NULL
Socket Intel® 1151
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS TUF B360M-E GAMING, Intel LGA 1151 mATX gaming