Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS TUF GAMING FX706HE-HX009 17.3", i5-11400H, 16GB DDR4, 512GB SSD, GTX 3050 Ti 4GB DDR6

Нема залиха
61.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 990288
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS TUF GAMING FX706HE-HX009 Процесор Intel Core i5-11400H (12M Cache / up to 4.5 GHz / 6 Cores) Рам Меморија 16GB DDR4 3200Mhz Диск 512GB M.2 SSD PCIE NVME Графицка карта NVIDIA GeForce GTX 3050 Ti 4GB DDR6 802.11ac 4xUSB (2x3.2 1x3.1 type C 1x USB 2 0) HD веб камера Gigabit LAN WLAN 802.11ac dual Bluetooth SD Card reader HDMI 1.4 Red-Backlit Keyboard 2.2kg 48WHrs 3S1P 3-cell Li-ionk - FREE DOS 144MHz 17.3" FHD LED (1920x1080) PN: 90NR0713-M007B0
Спецификации
Категорија Лаптопи
Diagonal 17.3"
Is Gaming Yes
Brand ASUS
Max Turbo Frequency: up to 4.50 GHz
GPU Brand nVidia® GeForce™
Type Of Operating System DOS
SSD Capacity 512 GB
Part Number NULL
HDD Capacity N/A
RAM Capacity 16 GB
Processor Technology Intel® Core™ i5
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS TUF GAMING FX706HE-HX009 17.3", i5-11400H, 16GB DDR4, 512GB SSD, GTX 3050 Ti 4GB DDR6
Повеќе продукти од ASUS