Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS TUF Gaming K5 RGB keyboard with tactile Mech-Brane key switches

Нема залиха
3.299 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 13-01-2022
КОД: 937069
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS TUF Gaming K5 RGB keyboard with tactile Mech-Brane key switches specialized coating for extended durability spill-resistance and Aura Sync lighting 90MP0130-B0UA00
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand ASUS
Part Number NULL
Interface USB
Is Gaming Yes
Backlight RGB
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS TUF Gaming K5 RGB keyboard with tactile Mech-Brane key switches