Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS TUF Gaming M3 ergonomic wired RGB gaming mouse

Има на залиха
830 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 936512
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS TUF Gaming M3 ergonomic wired RGB gaming mouse with 7000-dpi sensor lightweight build durable coating heavy-duty switches seven programmable buttons and Aura Sync 90MP01J0-B0UA00
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS TUF Gaming M3 ergonomic wired RGB gaming mouse
Повеќе продукти од ASUS