Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS TUF Gaming M5 Optical USB RGB Gaming Mouse

Нема залиха
1.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 934589
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS TUF Gaming M5 Optical USB RGB Gaming Mouse featuring a 6200 DPI Optical sensor • Omron switches • and Aura Sync RGB lighting • 90MP0140-B0UA00
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS TUF Gaming M5 Optical USB RGB Gaming Mouse