Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Asus Wireless LAN PCI PCI-N10 card 802.11n, 150Mbps

Нема залиха
899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 750086
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Wireless LAN PCI PCI-N10 card 802.11n, 150Mbps
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Asus Wireless LAN PCI PCI-N10 card 802.11n, 150Mbps
Повеќе продукти од ASUS