Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Wireless Route RT-AC53, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, Coverage: Medium homes, External antenna x 3, Memory: 8 MB Flash, 64 MB RAM, Operating Frequency: 2.4 GHz / 5 GHz, Firew

Нема залиха
3.398 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 905509
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Router Wireless ASUS Wireless Route RT-AC53, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, Coverage: Medium homes, External antenna x 3, Memory: 8 MB Flash, 64 MB RAM, Operating Frequency: 2.4 GHz / 5 GHz, Firew
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Wireless Route RT-AC53, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, Coverage: Medium homes, External antenna x 3, Memory: 8 MB Flash, 64 MB RAM, Operating Frequency: 2.4 GHz / 5 GHz, Firew
Повеќе продукти од ASUS