Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Wireless Router RT-N12E Wireless N Router, 300Mbps High Speed, Remote management, DHCP server, WAN DHCP client, WAN: 1 x RJ45 for 10/100 BaseT, LAN: 4 x RJ45 for 10/100 BaseT; Hardware EZ Switch for router, repeater and AP mode quickly changing, P/N:

Има на залиха
1.669 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 808544
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Wireless Router RT-N12E Wireless N Router, 300Mbps High Speed, Remote management, DHCP server, WAN DHCP client, WAN: 1 x RJ45 for 10/100 BaseT, LAN: 4 x RJ45 for 10/100 BaseT; Hardware EZ Switch for router, repeater and AP mode quickly changing, P/N: RT-N12E/EU/13/P_EU
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Wireless Router RT-N12E Wireless N Router, 300Mbps High Speed, Remote management, DHCP server, WAN DHCP client, WAN: 1 x RJ45 for 10/100 BaseT, LAN: 4 x RJ45 for 10/100 BaseT; Hardware EZ Switch for router, repeater and AP mode quickly changing, P/N:
Повеќе продукти од ASUS