Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Wireless Router RT-N14U, 300Mbps, Internal antenna x 2, Operating Frequency: 2.4GHz, MIMO technology 2.4 GHz 2 x 2, Ports: 1 x RJ4

Има на залиха
2.198 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 937080
Прашај за залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Wireless Router RT-N14U, 300Mbps, Internal antenna x 2, Operating Frequency: 2.4GHz, MIMO technology 2.4 GHz 2 x 2, Ports: 1 x RJ4
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Wireless Router RT-N14U, 300Mbps, Internal antenna x 2, Operating Frequency: 2.4GHz, MIMO technology 2.4 GHz 2 x 2, Ports: 1 x RJ4
Повеќе продукти од ASUS