Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Wireless USB 2.0 USB-N13 card 802.11n, N300 complete networking; 300Mbps

Има на залиха
758 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 843627
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS Wireless USB 2.0 USB-N13 card 802.11n, N300 complete networking; 300Mbps
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Wireless USB 2.0 USB-N13 card 802.11n, N300 complete networking; 300Mbps