ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

ASUS X509JA-WB311 (Transparent Silver) 15.6", Core i3-1005G1, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD

Quick Overview

ASUS X509JA-WB311 (Transparent Silver) 15.6", Core i3-1005G1, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD

КОД: 943614

Достапност: Mала залиха

21.429 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

ASUS X509JA-WB311 (Transparent Silver) Intel Core i3-1005G1 (4M Cache up to 3.4 GHz) 8GB DDR4 (on-board 4GB) 256GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME Intel UHD Graphics BT4.0 2xUSB 2.0 1xUSB 3.1 1xType C HDMI 1.4 VGA port USB 2.0 to Fast Ethernet Converter 6W speaker VGA camera 1.9kg 32WHrs 2S1P 2-cell Li-ion 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare PN: 90NB0QE1-M02520

Additional Information

Бренд ASUS
Part Number NULL
Processor Technology Intel® Core™ i3
Дијагонала 15.6''
RAM капацитет 8 GB
GPU Brand Intel® HD
SSD Capacity 256 GB
Max Turbo Frequency 3.40 GHz
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите