Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

NJOY AKIN 1000 VA, AVR Power 1KVA / 800W, Phase Single

Има на залиха
2.990 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 07-11-2022
КОД: 991760
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Капацитет: 1000VA / 800W Влезен напон (опсег): 110-270 VAC или 140-260 VAC Излезен напон: 220VAC +/- 10% Влезна фреквенција: 50/60 Hz Заштита од пренапони: Да Индикатори / екран: – Нормално AVR индикатор Индикатор за одложено време Индикатор за дефект Екранот ги прикажува влезните и излезните напони. Сокети: 1 x Schuko CEE 7 Работна температура: 0 ° C – 40 ° C Димензии: 196,8 x 110 x 123,5 mm (ДxШxВ) Тежина: 3,91 кг
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Brand nJoy
Part Number PWAV-10001AK-AZ01B
Write Your Own Review
You're reviewing:NJOY AKIN 1000 VA, AVR Power 1KVA / 800W, Phase Single
Повеќе продукти од nJoy