ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Axagon EE25-S6, 2,5"kutija, interfejs na diskot SATA,SATA II,SATA III,interfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, boja-bela Axagon EE25-S6, 2,5"kutija, interfejs na diskot SATA,SATA II,SATA III,interfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, boja-bela

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Axagon EE25-S6, 2,5"kutija, interfejs na diskot SATA,SATA II,SATA III,interfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, boja-bela

Quick Overview

Axagon EE25-S6, 2,5"kutija, interfejs na diskot SATA,SATA II,SATA III,interfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, boja-bela

КОД: 951445

Достапност: 48 часа

672 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

UREDI ZA SKLADIRANJE PODATOCI HARD DISK Axagon Axagon EE25-S6, 2,5"kutija, interfejs na diskot SATA,SATA II,SATA III,interfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, boja-bela

Additional Information

Бренд Axagon
Part Number EE25-S6
Промоција НОВО
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите