ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Axagon EEM2-UG2, M.2 2242/2260/2280, kutija, interfejs na diskot M.2 SATA,Sinterfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, USB 3.2 Gen 2;poddrška na site NVMe M.2 SSD Axagon EEM2-UG2, M.2 2242/2260/2280, kutija, interfejs na diskot M.2 SATA,Sinterfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, USB 3.2 Gen 2;poddrška na site NVMe M.2 SSD

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Axagon EEM2-UG2, M.2 2242/2260/2280, kutija, interfejs na diskot M.2 SATA,Sinterfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, USB 3.2 Gen 2;poddrška na site NVMe M.2 SSD

Quick Overview

Axagon EEM2-UG2, M.2 2242/2260/2280, kutija, interfejs na diskot M.2 SATA,Sinterfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, USB 3.2 Gen 2;poddrška na site NVMe M.2 SSD

КОД: 951447

Достапност: 48 часа

1.760 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

UREDI ZA SKLADIRANJE PODATOCI HARD DISK Axagon Axagon EEM2-UG2, M.2 2242/2260/2280, kutija, interfejs na diskot M.2 SATA,Sinterfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, USB 3.2 Gen 2;poddrška na site NVMe M.2 SSD

Additional Information

Бренд Axagon
Part Number EEM2-UG2
Промоција НОВО
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите