Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Xiaomi Mi Casual Daypack Mint Green capacity 10L, ZJB4150GL

Има на залиха
440 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 28-11-2022
КОД: 953423
Последно парче
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Xiaomi Mi Casual Daypack Mint Green capacity 10L, ZJB4150GL
Спецификации
Категорија Торби за лаптоп компјутери
Brand Xiaomi
Is Gaming N/A
Promotion Type [Stock Clearance New]
Diagonal N/A
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Xiaomi Mi Casual Daypack Mint Green capacity 10L, ZJB4150GL