ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

BENQ BL2410 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | LED | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Speakers

Quick Overview

BENQ BL2410 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | LED | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Speakers

КОД: 941493

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 5.200 ден

Special Price 4.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

BENQ BL2410 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | LED | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Speakers A Class Refurbished ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Display Type - LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix Aspect Ratio - 16:9 Native Resolution - Full HD (1080p) 1920 x 1080 Contrast Ratio - 5000:1 Color Support - 16.7 million colors Controls & Adjustments - Color temperature Dimensions (WxDxH) - 22.2 in x 10.2 in x 19.8 in - with stand Horizontal Viewing Angle - 178 Vertical Viewing Angle - 178 Pixel Pitch - 0.276 mm Panel Type - VA Brightness - 250 cd/m² Backlight Technology - LED backlight Manufacturer - BenQ America Corp. Nominal Voltage - AC 120/230 V Power Consumption Operational - 23 Watt Type Speakers - stereo - integrated Output Power / Channel 1 Watt Features - Security lock slot (cable lock sold separately) Controls & Adjustments - color temperature Color - black Security Slot Type - Kensington security slot Flat Panel Mount Interface - 100 x 100 mm А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Additional Information

Бренд BENQ
Part Number BL2410
Гаранција 365
Дијагонала 24''
Резолуција 1920x1080 (FHD)
Monitor type LED
Промоција Бесплатна достава, Попуст
Display Port DisplayPort, DVI, USB, VGA
Вградени звучници Yes

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите