ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

#NewSchoolRules - Лиценцирани компјутер+монитор или лаптоп со бесплатна достава

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија ?
Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD.
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.

Нови количини на refurbished лаптоп компјутери - бизнис серии со IPS LED екрани, моќни Core i5/i7 процесори, забрзани со SSD и лиценциран Windows 10!
A class refurbished - заштеда до 70%

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија ?
Лиценцирани #refurbished бренд компјутери во пакет со монитор + подарок тастатура и глувче со моќни Core процесори, забрзани со SSD и гејминг графичка картичка!
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.

 

Најнови блог постови

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD, гејминг конфигурации со nVidia графичка. A Class и A+ Class - до 2 години гаранција!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите