ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Февруарска акција - попуст на лиценциран refurbished лаптоп плус подарок

 

Февруарска акција
попуст на refurbished лаптопи плус подарок

A Class Refurbished

Февруарска акција - попуст на refurbished лаптоп компјутери + подарок безжично MS глувче и лиценциран Windows 10.
Професионални бизнис серии со моќни Core i5 и i7 процесори 5th, 6th и 7th генерација, забрзани со SSD.
12 месеци гаранција.
- A Class Refurbihed - Заштеда до 70% - сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.
Бесплатна достава низ цела Македонија.
info@ddstore.mk / sales@ddstore.mk
+389 2 3 100 700
+389 75 365 277

 

 КОМПЛЕТНА ОНЛАЈН ПОНУДА
 

Јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок
Пратете барање на email
info@ddstore.mk / sales@ddstore.mk

 

 

 

Најнови блог постови

Февруарска акција - попуст на refurbished лаптоп компјутери + подарок безжично MS глувче и лиценциран Windows 10. Професионални бизнис серии со моќни Core i5 и i7 процесори 5th, 6th и 7th генерација, забрзани со SSD.

Прочитај повеќе

Одговорности и обврски: - Сервисирање и одржување на преносни компјутери, десктоп и таблет компјутери; - Сервисирање и одржување на хардверските делови на ниво на електроника (матични плочи, напојувања, монитори); - Сервисирање и одржување на канцелариска и мрежна опрема (печатари, копири, сервери); - Дијагностицирање и остранување на дефекти;

Прочитај повеќе

Февруарска акција - попуст на refurbished лаптоп компјутери + подарок безжично MS глувче и лиценциран Windows 10. Професионални бизнис серии со моќни Core i5 и i7 процесори 5th, 6th и 7th генерација, забрзани со SSD.

Прочитај повеќе

Што велат клиентите