ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Lenovo лаптопи со моќни Core i5/i7 процесори + ПОДАРОК WINDOWS 10 и MS глувче

 

Февруарска акција
попуст на refurbished лаптопи плус подарок
A Class Refurbished
Февруарска акција - попуст на refurbished лаптоп компјутери + подарок безжично MS глувче и лиценциран Windows 10.
Професионални бизнис серии со моќни Core i5 и i7 процесори 5th, 6th и 7th генерација, забрзани со SSD.
12 месеци гаранција.
- A Class Refurbihed - Заштеда до 70% - сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.
Бесплатна достава низ цела Македонија.
info@ddstore.mk / sales@ddstore.mk
+389 2 3 100 700
+389 75 365 277

 

 КОМПЛЕТНА ОНЛАЈН ПОНУДА

 

Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите