ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

TP-Link мрежна опрема на акција до 10.03!

 

 Неделна TP-Link акција до 10.03!

Моќни TPLINK Archer рутери со 4 антени, широк опсег на покривање, стабилни и брзи за гејминг и професионална работа.

TP-LINK WiFi екстендери, проширете го и зајакнете го WiFi сигналот на постоечката WiFI мрежа на многу едноставен начин.
WIFI антени и access points, моќни надворешни WiFi антени и пристапни точки за поврзување на блиски објекти и проширување/зајакнување на сигналот. Широк опсег, неверојатна брзина до 1200Mbps со 2×2 MIMO технологија.


TP-LINK паметни WiFi камери, smarthome
- преглед на мобилен
- едноставено сетирање
- известување при движење
- идеални за дома и викендици
- снимање на micro SD картицаПрофесионални TP-LINK свичови со можност за вградување во рек ормар, менаџибилни и неменаџибилни, 16 до 48 порти.


Комплетна онлајн понуда

Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите