ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Premium Refurbished компјутери со моќни Core i5 6th Gen процесори + 2г. гаранција

 
Refurbished компјутери со 
ИСКЛУЧИТЕЛЕН PREMIUM КВАЛИТЕТ

2 години гаранција
Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет
моќни Core i5 процесори 6th генерација
- забрзани со SSD
- лиценциран Windows 10.

- 2 години гаранција
- Бесплатна достава
Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите. Промотивно 2 години гаранција (можност за доплата за гаранција до 3 години)
info@ddstore.mk / sales@ddstore.mk
+389 2 3 100 700
+389 75 365 277

КОМПЛЕТНА ОНЛАЈН ПОНУДА

Јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок
Пратете барање на email
info@ddstore.mk / sales@ddstore.mk


Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите