ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Викенд акција - попуст + подарок на refurbished компјутери со 6th gen на процесори

 

 Викенд акција WeLoveWeekends

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!!
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите. Промотивно 2 години гаранција (можност за доплата за гаранција до 3 години)

info@ddstore.mk / sales@ddstore.mk
+389 2 3 100 700
+389 75 365 277
Комплетна онлајн понуда


Најнови блог постови

Нови количини Lenovo лаптопи - A Class Refurbished  Бизнис класа на refurbished лаптопи со моќни Core i5/i7 процесори, забрзани со SSD и можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR

Прочитај повеќе

Големи роденденски попусти D-LINK разделници, рутери и друга мрежна опрема до 15.05 или до трошење на залихите. Ограничени количини!

Прочитај повеќе

Викенд акција на refurbished работни станици со подарок WiFi SET - безжични тастатура и маус. Последни количини на моќни работни станици со Xeon процесори, ECC, SSD и nVidia Quadro графичка картичка. Намалени цени, подарок и бесплатна достава низ цела Македонија!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите